Встановлення котла

  • 17 листопада 2013 в 15:43:14
  • Коментарі :0
  • Переглядів: 1233
 

Котел встановлюється на вогнестійку основу не ближче 0,5 м від горючих конструкцій і не менше 0,1м – від негорючих. Не допускається розміщення ближче 0,5 м від котла меблів та інших горючих предметів. Вільний простір перед фронтом котла повинен бути не менше 1,25 м.

На лінії подачі газу перед газовим котлом, крім загального відсікаючого кульового крана, варто встановити ще один газовий кран для ручного зменшення подачі і тиску газу в процесі роботи газопальникового пристрою, а також газовий фільтр для очищення газу перед подачею в газопальниковий пристрій.

Газову лінію, перш ніж під'єднати  до котла, слід продути й очистити від забруднень. Газопальниковий пристрій до подаючої газової труби під'єднується різьбовим з'єднанням. Зварне з'єднання недопустиме.

         Оскільки індикатор температури на котлі є інерційним і має досить значну похибку, рекомендується на виході з котла на головному подаючому стояку вмонтувати спеціальну гільзу, в яку заливається мінеральне масло і вставляється більш точний скляний термометр в металевій оправі. Аналогічну гільзу бажано вмонтувати і на зворотному трубопроводі перед входом в котел. Це особливо актуально, коли потрібно зробити наладку терморегулятора і проконтролювати циркуляцію води в системі опалення.


    © Олекса Іванів 

 

 

Розповсюдження даного матеріалу можливе лише з дозволу адміністрації сайту 

 

 

Залишити відгук
Ще ніхто не залишив коментар до запису.
Залишити коментар

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.2 (Commercial) (opencartadmin.com)

 

магазин 'УНІТЕХ' © 2022 Designed by Oleksa Ivaniv.