Обслуговування котла і опалювальної системи

  • 17 листопада 2013 в 15:43:14
  • Коментарі :0
  • Переглядів: 3516
 

Спостереження за системою опалення і за роботою котла веде його власник, який повинен забезпечити утримання котла і системи у справному стані, організувавши їх обслуговування і ремонт відповідно до вимог експлуатаційних документів котла та діючих норм і правил безпеки.

Після закінчення опалювального сезону для запобігання корозії внутрішніх поверхонь труб, нагрівальних приладів і теплообмінника котла систему необхідно добре промити, очистити від бруду й накипу і знову заповнити чистою водою.

            Якщо в зимовий час припиняється опалення більше ніж на добу, необхідно повністю злити воду із системи і котла для запобігання замерзанню.

            При відкладенні накипу на внутрішніх поверхнях теплообмінника котла, труб і нагрівальних приладів рекомендується через кожні 1-3 роки (залежно від жорсткості води) очищувати котел і систему від накипу. Періодичність чищення котлів повинна бути такою, щоб товщина відкладень на найбільш теплонапружених ділянках поверхні нагріву котла не перевищувала 0,5 мм. Накип усувають хімічним способом – розчином кальційованої соди, розчином інгібірованої соляної кислоти або спеціальними засобами: антинакипином, інгібітором накипоперетворення. Розчин кальційованої соди (0,5 кг на 10 л води) заливають в систему опалення на дві доби, а потім систему промивають декілька разів і заповнюють чистою водою. Використання інших засобів регламентується методиками їх застосування.

 
 

    © Олекса Іванів 

 

 

Розповсюдження даного матеріалу можливе лише з дозволу адміністрації сайту 

 

 

Залишити відгук
Ще ніхто не залишив коментар до запису.
Залишити коментар

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.2 (Commercial) (opencartadmin.com)

 

магазин 'УНІТЕХ' © 2023 Designed by Oleksa Ivaniv.