Категорії

ДАНКО, РІВНЕТЕРМ (тм)

ДАНКО, РІВНЕТЕРМ (тм)

Асортимент

 1. ЗАТ «Агроресурс» виготовляє газові та твердопаливні котли, газові конвектори, газові проточні водонагрівачі (колонки) торгових марок «Данко» та «Рівнетерм».
 2. Асортимент продукції нараховує більше 130 моделей потужністю від 2,5 до 100 кВт:
 • підлогове та настінне виконання;
 • із герметичною («парапетні») та відкритою («димохідні») камерою згоряння;
 • зі стальним, мідним та чавунним теплообмінником;
 • одноконтурні та двоконтурні (з функцією гарячого водопостачання для побутових потреб);
 • енергонезалежні та енергозалежні.

Все це дозволяє споживачу найбільш оптимально підібрати опалювальний апарат відповідно до конкретних вимог (площі обігріву, наявності димоходу, необхідності ГВП, примусової чи природньої циркуляції теплоносія).

 

Комплектація

 1. Стальний теплообмінник:
  • теплообмінник виготовляється із високоякісної сталі товщиною 3 мм, що забезпечує довговічність роботи котла;
  • спеціальна конструкція теплообмінника – димогарні труби встановлені під кутом, що забезпечує ККД 90-92%;
  • турбулізатори теплообмінника спіральної форми виготовляються з сталі товщиною 1мм, підвищують ККД котла і зводять утворення сажі до мінімуму;
  • завдяки похилому розміщенню труб в теплообміннику, висота котла адаптована під стандартні кухонні меблі (850 мм);
  • використання вертикального димоходу замість горизонтального значно спрощує монтаж котла. А також дозволяє забезпечити температуру відхідних газів котла не менше 110 °С, що запобігає утворенню вологи в димоходах та їх руйнуванню.
 2. Чавунний теплообмінник:
  • використовується чеський теплообмінник фірми Viadrus (найбільш відомий європейський виробник чавуну);
  • характеризується великою площею теплопередачі з високим коефіцієнтом тепловіддачі, що забезпечує ефективність роботи котла;
  • коефіцієнт розширення такого чавуну має низькі параметри, що робить котел менш чутливим до температурних перепадів;
  • має практично необмежений термін експлуатації.
 3. Мідний теплообмінник – у настінних котлах використовуються монотермічні пластинчаті італійські теплообмінники Giannoni.
 4. Теплообмінник ГВП – у якості другого контуру у котлах використовується високоякісна мідна труба Sanko від німецької групи компаній КМЕ.
 5. Автоматика безпеки та регулювання – використовуються 3 види автоматики від провідних світових виробників - Honeywell (США), EuroSit (Італія), Kare (Польща), що забезпечують надійну безаварійну та економну роботу котлів за відсутності людини. Кожна з автоматик характеризується простотою конструкції та можливістю програмного регулювання.
 6. Пальники – атмосферні газові з жаростійкої нержавіючої сталі КАЛЕТКА (Польща), Рolidoro(Італія), Worgas(Італія) - виготовляються за спеціальною технологією обробки отворів та пазів, що забезпечують найбільш повне згоряння газу.
 7. Теплоізоляція – використовується високоефективна термостійка французька теплоізоляція ISOVER, ізолюються всі сторони теплообмінника, товщина ізолюючого шару складає не менше 50 мм, що зменшує втрати теплової енергії котла та підвищує ККД продукції.

Виготовлення

 1. Якість продукції досягається насамперед за рахунок використання сучасного високотехнологічного виробничого обладнання:
  • Штампувальна лінія японської фірми "AMADA” забезпечує високотехнологічне листове штампування при мінімальних експлуатаційних затратах, що гарантує високу точність штампування відповідно до конструкторських креслень, якість деталей та зведення виробничого браку до мінімуму;
  • Електромеханічні листозгинальні преси фірм "Finn – Power” (Фінляндія) та "AMADA” (Японія) забезпечують точний згин та збереження симетричних пропорцій деталей корпусу котлів.
  • Сучасна автоматична лінія порошкового фарбування фірми "IDEAL LINE” (Данія) здійснює знежирення, антикорозійну обробку та високоякісне порошкове фарбування облицівки котлів без втручання людини. Порошкове фарбування дозволяє споживачам не сумніватись в якості зовнішнього вигляду продукції ЗАТ "Агроресурс”.
  • Використання конвеєра для збирання продукції дозволяє значно зменшити час збирання продукції, збільшити продуктивність праці та неуможливило попадання дефектної продукції на наступну дільницю збирання.
  • В сучасній випробувальній лабораторії заводу проводиться тестування нових розробок підприємства. Це дозволяє значно скоротити час між розробкою нового виду продукції до її серійного випуску.
 2. Надійна і зручна упаковка із якісного картону гарантує безпечне транспортування продукції, внутрішній поліетиленовий пакет забезпечує при необхідності багаторазову розпаковку та упаковку котла.
 3. Кожен котел перед потраплянням на склад проходить серію випробувань, а також кінцевий контроль якості.
 4. Уся продукція ЗАТ «Агроресурс» сертифікована і відповідає вимогам якості.
 5. Термін експлуатації: котлів зі сталевим теплообмінником – не менше 15 років; котлів з чавунним теплообмінником – не менше 25 років.
 6. Гарантія – 36 місяців з дня виготовлення котла.

магазин 'УНІТЕХ' © 2023 Designed by Oleksa Ivaniv.