Модернізація гравітаційної системи опалення

  • 17 листопада 2013 в 15:43:14
  • Коментарі :0
  • Переглядів: 2590
 
 В сучасних умовах, коли на перший план виступає економія паливно-енергетичних ресурсів, рекомендується нові системи опалення виконувати з примусовою насосною циркуляцією теплоносія, а існуючі гравітаційні системи реконструювати під примусову циркуляцію.  Використання циркуляційного насоса з котлами будь-якої потужності сприяє більш швидкому і рівномірному нагріванню системи, запобігає втраті потужності котла на подолання опору  циркуляції теплоносія, дозволяє зберегти необхідний рівень циркуляції при значно менших діаметрах трубопроводів та істотно знизити інерційність системи. Це дає змогу найефективніше використовувати можливості сучасних котлів з високим к.к.д., що в кінцевому результаті суттєво заощаджує паливо і кошти споживача.
  За бажанням, наші фахівці зможуть закомплектувати та встановити дану систему. (032) 275-49-19, магазин "Унітех", м.Львів, вул Некрасова,36
 

СХЕМА ВДОСКОНАЛЕННЯ ГРАВІТАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ


1    –  котел;

2     – головний подаючий стояк;

3     – температурний кульовий клапан;

4    – байпас;

5  – запірний вентиль;

6       – фільтр сітчастий;

7     – насос циркуляційний;

8   – зворотній клапан;

9       – пульт управління насосом;

10   – термодатчик;

11    – зворотній трубопровід.

 
 

        В автоматичному режимі примусова циркуляція теплоносія створюється циркуляційним насосом 7. Температурний кульовий клапан 3 при цьому перекриває пряму подачу теплоносія із котла 1 в головний подаючий стояк 2 і циркуляція проходить через байпас 4.

       При відключенні напруги або виході з ладу циркуляційного насоса 7 гаряча вода із котла 1 піднімається вверх по подаючому стояку 2 через кульовий клапан 3, який в даному випадку не створює опору прямому рухові води, і система починає функціонувати в звичайному гравітаційному режимі з природною циркуляцією теплоносія.

    

 

    © Олекса Іванів 

 

 

Розповсюдження даного матеріалу можливе лише з дозволу адміністрації сайту 

 

 

Залишити відгук
Ще ніхто не залишив коментар до запису.
Залишити коментар

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.2 (Commercial) (opencartadmin.com)

 

магазин 'УНІТЕХ' © 2023 Designed by Oleksa Ivaniv.