Вентиляція котельного приміщення

  • 17 листопада 2013 в 15:43:14
  • Коментарі :1
  • Переглядів: 3396
 

         Приміщення котельні повинно мати приточну вентиляцію перерізом більшим, ніж переріз патрубка відводу продуктів згорання з котла, а також отвір витяжної вентиляції під стелю.

         Приточну вентиляцію рекомендується обладнати в стіні або дверях навпроти передньої частини котла. Приточна вентиляція необхідна для забезпечення відповідної кількості повітря достатнього для повного згоряння палива в котлі та для виключення розрідження в котельні. Вона повинна бути розрахована під  необхідну   кількість  повітря   для  горіння. Відсутність притоку необхідної кількості свіжого повітря в котельню викликає неповне згорання палива і відкладення сажі на теплообміннику котла, що призводить до припинення його роботи. 

Канал  приточної  вентиляції робиться Z-подібної форми, тобто вихід в котельню каналу приточної вентиляції повинен бути нижче від входу в канал ззовні будинку. Нижній край отвору цього каналу повинен бути не вище 30 см над підлогою.

Переріз приточного вентиляційного каналу повинен бути як мінімум в 1,5 рази більшим, ніж переріз димовідвідного патрубка котла (для кожного котла при встановленні в котельні декількох котлів). Котел потужністю до 30 кВт слід встановлювати у приміщенні з постійно відкритими вентиляційними отворами мінімальною площею 200 см2.

Отвори приточної вентиляції повинні бути не тільки в приміщенні з котлом, а й там, де є вікна. Мінімальний повітрообмін в приміщеннях має становити близько 120-150 м3/год. Цього достатньо для вентиляції приміщення і нормальної роботи котла, вентиляційних каналів і димоходу з отворами площею 200 см3. Через димовий канал в приміщення має поступати мінімум повітря, інакше в якомусь із каналів може зникнути тяга або з'явитись зворотна.


    © Олекса Іванів 

 

 

Розповсюдження даного матеріалу можливе лише з дозволу адміністрації сайту 

 

 

Залишити відгук
Упорядкувати коментарі:
Залишити коментар

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.34.2 (Commercial) (opencartadmin.com)

 

магазин 'УНІТЕХ' © 2024 Designed by Oleksa Ivaniv.