Про нас

СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАРУБІЖНИХ ВИРОБНИКІВ
Продаж, монтаж, гарантійне та сервісне обслуговування у Львові 
 

магазин Унітех, виставковий зал

 

 

 

 

 

 

 

        Ми раді вітати вас на оновленому сайті львівського магазину опалювальної техніки "Унітех", а з 2013 року - ще й інтернет-магазину. 

 Ми розпочали свою історію у 1998р., як магазин будівельних матеріалів, господарських товарів. Поступово спеціалізація набирала оберти і на сьогоднішній день споживач може побачити у нас найширший асортимент опалювальної техніки вітчизняних та зарубіжних виробників (гуртова та роздрібна торгівля). 

          Будучи з 2002 р. офіційним представником ЗАТ"Агроресурс"(м.Рівне), що є потужним українським виробником опалювального  та водогрійного обладнання в Україні, маємо можливість запропонувати жителям м.Львова та області більше 130 найменувань опалювальної техніки торгової марки Данко та Рівнетерм. Це котли, колонки, конвектори, модульні котельні, котли на тверде паливо тощо, які  максимально пристосовані для старих опалювальних систем з природньою циркуляцією теплоносія, а також новітні розробки для сучасних систем опалення. Котли торгової марки "Данко" користуються широкою популярністю не тільки серед споживачів нашої країни, але і ближнього зарубіжжя, вони володіють рядом конкурентних переваг, що вирізняють їх серед інших вітчизняних аналогів.

          Крім того, в нашому магазині можна придбати кращі зразки іноземного виробництва провідних європейських виробників. Кваліфіковані продавці-консультанти з багаторічним досвідом роботи допоможуть обрати найоптимальніший варіант для ваших потреб.  У разі виникнення неполадок з технікою - наша сервісна служба в короткі терміни  проведе обслуговування, профілактику чи ремонт котлів, забезпечить запасними частинами.

Тісна співпраця з інсталяторами, монтажниками, проектними організаціями дозволяє нам в короткі терміни виконати монтаж систем опалення довільної складності - від простої заміни старого котла до монтажу та обслуговування котельної підприємства, школи чи житлового будинку.

 

 

 

 Окрім роздрібної торгівлі значну частку діяльності нашого підприємства займає гуртова торгівля. Ми постачаємо обладнання в усі точки м.Львова та області. 


 

Розвинутий логістичний відділ на підприємстві дозволяє підтримувати повний асортимент товарів на складах, а це означає безперебійне забезпечення наших партнерів продукцією. 

Також в нас можна придбати товари господарського призначення, будматеріали, інструменти, побутову хімію, тощо. Для львівських магазинів ми пропонуємо будматеріали власної фасовки (крейда, цемент, гіпс, карбід), фасовані цвяхи, деревне вугілля за гуртовими цінами.

 


Live streaming video by Ustream

 

www.uniteh.lviv.ua   -  ресурс про львівський магазин опалювальної техніки. Офіційний представник
ПрАТ"Агроресурс" у Львівській області і м.Львові, пропонує весь спектр продукції торгової марки Данко, Рівнетерм, Данко-Бриз, Рівнетерм-Х.
Гуртовим покупцям (торгові точки), проектно-монтажним організаціям  існує система знижок. Роздрібний продаж - магазин "Унітех" пропонує 
котли, колонки, бойлери, твердопаливні котли, труби, радіатори,фітінги, крани та товари господарської групи, будівельні матеріали, 
побутову хімію, інструменти тощо. Торгові марки нашого магазину:  Данко, Рівнетерм, Данко-Бриз, Рівнетерм-Х, 
Житомир-3, МАЯК, АТОН, Термобар (Барські), Термо (Луганськ), Термомакс (Termomax), Термет (Termet), Вайлант (Vaillant), 
Вісманн (Viessmann), Фероллі (Ferolli), Арістон (Ariston)

 


магазин 'УНІТЕХ' © 2024 Designed by Oleksa Ivaniv.