Фільтр
Площа опалення
Газова автоматика
Потужність
 
Категорії

Котли чавунні «Данко» 16–50кВт

Показувати:
Відображати:
Сортування
Котел газовий Данко-16ЛС
Підлоговий котел «ДАНКО-16 ЛС» з чавунним теплообмінником фірми VIADRUS і відкритою камерою згора..
11,568.00 грн
Котел газовий Данко-25ЛС
Підлоговий котел «ДАНКО-25 ЛС» з чавунним теплообмінником фірми VIADRUS і відкритою камерою згора..
14,466.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Котел газовий Данко-33ЛС
Підлоговий котел «ДАНКО-33 ЛС» з чавунним теплообмінником фірми VIADRUS і відкритою камерою згора..
18,315.00 грн
Котел газовий Данко-41ЛС
Підлоговий котел «ДАНКО-41 ЛС» з чавунним теплообмінником фірми VIADRUS і відкритою камерою згора..
20,907.00 грн
Котел газовий Данко-50ЛС
Підлоговий котел «ДАНКО-50 ЛС» з чавунним теплообмінником фірми VIADRUS і відкритою камерою згора..
25,920.00 грн
Котли чавунні «Данко» 16–50кВт

У зв'язку зі значним подорожчанням металу і жорсткими вимогами ринку виробники вимушені знижувати виробничі витрати і раціонально використовувати сировинну базу при розробці й виготовленні котельного обладнання. В своїх виробах "Агроресурс" застосовує найбільш міцні сучасні матеріали. Спеціалісти лабораторії випробували матеріали від різних виробників, дійшовши висновку, що в умовах України найбільш прийнятним матеріалом для виготовлення теплообмінників газових котлів та конвекторів є литво відомої в Європі чеської фірми Viadrus. Литво цієї фірми користується попитом в багатьох країнах світу, в тому числі в Німеччині, Англії, Франції, де найвищі вимоги в котлобудуванні.

Під час випробовування властивостей чавуну встановлено, що показник теплопередачі чавуну — 50 Вт/(м2·К) не набагато нижчий за коефіцієнт теплопередачі сталі — 58 Вт/(м2·К). Такий показник теплопередачі являється цілком прийнятним для теплообмінника котла чи конвектора. Разом з тим, із-за меншої густини матеріалу товщина стінок чавунного теплообмінника досягає більше ніж 4 мм, але із-за шорсткості та профілювання поверхня теплопередачі є значно більшою, що призводить до зниження питомого теплового навантаження на неї. Теплове розширення чавуну менше від сталі, тому внутрішні напруження конструкції чавунного теплообмінника, внаслідок теплового навантаження, нижчі, ніж у сталевого. Такі фізичні характеристики забезпечують велику довговічність чавунних теплообмінників. Крім того, завдяки загальновідомим властивостям чавуну акумулювати тепло, в чавунних котлах і конвекторах досягається висока теплова ефективність.

Всі теплообмінники фірми Viadrus мають оригінальну конструкцію з великою площею поверхі теплопередачі. Вони виготовлені з якісного сірого чавуну, який забезпечує високі антикорозійні показники і термін експлуатації 25 і більше років. Такі теплообмінники — запорука довговічності та економності.

ЗАТ "Агроресурс" використовує чавунні теплообмінники фірми Viadrus в своїх опалювальних газових котлах серії "ДАНКО" та конвекторах "ДАНКО-БРИЗ".

Підлогові котли серії "ДАНКО" з чавунним теплообмінником і відкритою камерою згорання та відведенням продуктів згорання через вертикальний димохід представлені в однофункційному виконанні. Вони складають наступний модельний ряд за потужностями: 16, 25, 33, 41 і 50 кВт з робочим тиском теплоносія — до 0,2 МПа і максимальною температурою води на виході з котла — до 90 °С. Теплообмінник котла "ДАНКО" виконаний з чавунних секцій, з'єднаних між собою через ніпелі та скріплених шпильками. Котли випускаються двох типів: ЛК — з автоматикою KARE (Польща) і ЛХ — з автоматикою HONEYWELL (США). Автоматика незалежна від електроживлення. Вона служить для подачі газу до запальника і основних пальників, регулювання температури води в котлі і автоматичного відключення подачі газу при погасанні запальника, пониженні тиску газу в мережі нижче мінімально допустимого і припиненні подачі газу, відсутності тяги в димоході. Високий коефіцієнт корисної дії — 91 % та можливість застосування програматора гарантує економну експлуатацію котлів. При досконалій якості виготовлення та гарному сучасному дизайні ціни на чавунні котли серії "ДАНКО" нижчі за середньоринкові аналоги на 16 %, що складає немалу суму — приблизно 600-700 грн. Такі котли, призначені для роботи у відкритих та закритих системах водяного опалення з природною та примусовою циркуляцією теплоносія. Вони ідеально підходять для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, котеджів, невеликих готелів та багатьох інших об'єктів.

З метою обмеження втрат теплової енергії в навколишнє середовище і покращення енергоощадності опалювальних апаратів "Агроресурс" застосовує в своїх котлах високоефективну високоякісну термостійку щільну теплоізоляцію ISOVER французького виробництва. Ізольовується не тільки верхня частина теплообмінника, а й передня, задня і бокові його стінки та газохід. Товщина ізолюючого шару складає 50 мм.

Теплоізоляція ISOVER виготовляється виключно на основі спеціальних волокнистих компонентів, високі теплоізоляційні властивості яких пояснюються наявністю в них нерухомого повітря, що створює низьку теплопровідність. Теплопровідність ізоляції ISOVER — 0,036 Вт/(м·К), номінальна густина — 11 кг/м³, опір теплопередачі — 1,38. За протипожежними якостями ізяляція ISOVER є повністю негорючою. Вона характеризується високими тепло- та звукоізоляційними властивостями, невеликою масою, підвищеною хімічною стійкістю і стійкістю до водопоглинання, є довговічною. Крім теплового захисту і шумопоглинання, така ізоляція виключає можливість утворення конденсату на поверхнях, що ізолюються, захищаючи їх тим самим від корозії.

З 2004 року, разом з котлами, "Агроресурс" налагодив випуск конвективних опалювальних газових апаратів (конвекторів) типу "ДАНКО-БРИЗ", призначених для обігрівання окремих приміщень в індивідуальних житлових будинках, дачах, квартирах, офісах, магазинах, виробничо-господарських та адміністративних будівлях. Два варіанти теплової потужності 2,5 та 4 кВт дозволяють обігріти приміщення об'ємом до 60 і до 100 м³ відповідно.

В конвекторах, як і в чавунних котлах, застосовується чавунний теплообмінник чеської фірми Viadrus. Атмосферний пальник польського виробництва виконаний із жаростійкої нержавіючої сталі. Камера згорання конвектора повністю ізольована від опалюваного приміщення: кисень для горіння газу надходить з вулиці і туди ж виводяться продукти згорання. Цей процес забезпечують дві ексцентрично розташовані одна в одній труби димоповітропроводу, кожна з яких складається з двох телескопічних секцій, що дає змогу змінювати загальну довжину димоповітропроводу в заленості від товщини зовнішньої стіни приміщення, в якому встановлений конвектор. Внутрішня труба з'єднана з верхнім отвором камери згорання і являє собою димохід, через який продукти згорання виводяться за межі приміщення. Зовнішня труба — повітропровід, по якому повітря з вулиці надходить в камеру згорання конвектора. Для надійної безперебійної роботи апарата у вітряну погоду на кінці димоповітропроводу встановлюється спеціальний захисний пристрій, який забезпечує стабільну роботу конвектора при силі вітру до 30 метрів за секунду. Автоматика безпеки та регулювання EUROSIT-630 від такого всесвітньовідомого виробника, як італійська фірма Sit, гарантує безпечну і надійну експлуатацію конвектора. Простота управління забезпечується п’єзоелектричним розпалюванням (апарат запалюється простим натисканням кнопки). Температура встановлюється і підтримується за бажанням власника, регулювання відбувається в межах 13-38 °С. ККД конвекторів "ДАНКО-БРИЗ" становить 88 %.


магазин 'УНІТЕХ' © 2020 Designed by Oleksa Ivaniv.