Категорії

DREW-MET

DREW-MET

Про компанію

Фірма DREW-MET займається виготовленням котлів центрального опалення вже понад 20 років. Багаторічний досвід, постійне підвищення якості продукції, введення нових технологій, а також вирішення технологічних питань на високому технічному рівні створюють хороший імідж для цього сучасного обладнання.

Великий потенціал фірми, оновлена сучасна техніка та висококваліфіковані працівники дають можливість постійно підвищувати якість наших товарів. Введення новітніх технологій у конструкторські рішення разом із цікавою стилістикою при зводить до того, що наша продукція користується великою популярністю, а клієнти задоволені вибором товарів фірми DREW-MET.

Наші котли мають всі атестати і сертифікати, які вимагаються на європейському ринку. Великий попит на нашу продукцію показує, що ми - надійні та цікаві партнери для співпраці. Завдяки високій якості товарів ми здобули авторитет серед споживачів та експертів, а також маємо хорошу репутацію на міжнародному рівні, отримуючи престижні нагороди, сертифікати та інші дипломи.

Сподіваємося, що і Ви невдовзі долучитеся до числа наших клієнтів і будете задоволені даною продукцією.

Переваги котлів DREW-MET були підтверджені в дослідженнях у відповідних лабораторіях, де перевіряли опалювальні прилади у місті. Лодзь, а також отримали сертифікат, який підтверджує, що наші котли є екологічно безпечними для навколишнього середовища. Турбуючись про нашу з вами безпеку ми отримали також сертифікат відповідного органу технічного нагляду у нашій країні, а також відповідний сертифікат у Євросоюзі.

Про компанію
Про компанію
Про компанію

 


магазин 'УНІТЕХ' © 2022 Designed by Oleksa Ivaniv.